Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.10.2009 13:39:08 

ZVR GRYGOV

ČLENOVÉ A OSTATNÍ NAVŠTĚVUJÍCÍ ZVR.GRYGOV

Zuzana Jašíková...

Zuzka je majitelkou ZVR Grygov.V současné době je od nás jedinou jezdkyní startující na officiálních závodech. Nyní jezdí především své mladší koně Cliffa1 a Palffy,se kterými se připravuje na příští sezonu.

 -Zuzka na Palffy.

Lucie Dopitová...

Tak to jsem já. Jezdeckou stáj ZVR Grygov navštěvuji zhruba 3roky.Měla jsem klisnu Venezuelu se kterou jsem ještě před rokem jezdila veřejné tréninky a hubertovi jízdy a její hříbě Victorii, dnes už mám jen Viktorku a Venezuelka je ve vlastnictví rodiny Nedkovových (stále ustájena v Grygově).

 - Já na Vendy.

Lucie Králová...

Lucce je 14let a stáj navštěvuje přibližně jeden rok.Přišla k nám jako úplný začátečník, ale s velikým snažením dosáhla pokroků v ježdění, takže klusání po ohradě už jí nedělá problémy.V současnosti jezdí na Abině (Arábii).

  - Lucka na Abě.

Rodina NEDKOVOVÝCH:

Míša Nedkovová...

Míša je velice šikovná mladá jezdkyně, se svou rodinou k nám dojíždějí přibližně rok a za tu dobu se toho hodně naučila.Jako většina začínajících se zpočátku učila na lonži a poté začala jezdit volně po ohradě.Nyní se od začátku prosince 2007 stala novou pečovatelkou o svou klisnu Vendulku. (foto dodám)

 -Míša na Arance.

Jana Nedkovová, Honza Nedkov...

Dojíždějí k nám se svou dcerkou Míšou,začátkem prosince si koupili klisnu Venezuelu a vždy spolehlivě pomáhají při akcích pořádaných stájí například na veřejných trénincích, hubertově jízdě apod.

  

a Honza Nedkov mladší...

Míšin bratr.Moc často k nám sice nejezdí, ale jeho obvyklá role na našich veřejných trénincích je startér.

 -vpravo Honza,nalevo mladší Milan

Rodina Janových

Denisa Janová...

Denisa je u nás stejně jako její máma a rodina Nedkovových asi rok, také k nám přišla jako začátečník a za dobu co se učí jezdit už udělala nějaké pokroky.Stejně jako Míša nebo Lucka se učí na Abině a chodí s ní po ohradě.

 

Petra Janová...

Je Denisina máma a už u nás také párkrát sedla na koně. Spolu s Denisou k nám dojíždí poměrně často a také nikdy nechybí na veřejných trénincích a dalších akcích.

 

Milan Bukva...

Je Zuzčin přítel. U koní nám pomáhá například při nějakých opravách,stavbách nebo také na veřejných trénincích.

 

Janča a Honza...

Dva lidé kteří nám také velmi pomáhají při pracích okolo koní nebo na akcích pořádaných stájí.

  

Zdeněk Daněk...

V neposlední řadě musím připomenout člověka s dlouholettou jezdeckou praxí, jež nám pomáhá nejen s ježděním a přiježďováním koní, ale i se stavbou parkurů na veřejné tréninky.Také nám dělá pravidelně rozhodčího na našich akcích...

 

Už nevím o kom napsat, doufám, že jsem na nikoho nezapomněla a kdyby přece tak mi dejte určitě vědět a já to napravím.A taky doufám, že jsem o nikom nenapsala nic špatného.:-D

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek